Szkolenie Prusim 26-28.03.2015

Szanowni Państwo.

Uczestnikom zakończonej wczoraj konferencji dla rzeczoznawców składam serdeczne podziękowania za aktywny udział w konferencji. W najbliższych dniach przekażemy Państwu termin IX konferencji, która odbędzie się jesienią 2015 r.

Marek Młodożeniec
Prezes Zarządu

 

Szanowni Państwo

Zgodnie z harmonogramem szkoleń, informacją przekazaną podczas szkolenia w Lesznie k/ W-wy oraz informacją umieszczoną na stronie internetowej Stowarzyszenia SIM-TECH (zakładka SZKOLENIA) mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w organizowanej już po raz ósmy przez Stowarzyszenie Inicjatyw Motoryzacyjno – Technicznych SIM-TECH konferencji szkoleniowej dla rzeczoznawców, zakończonej wręczeniem certyfikatów ukończenia szkolenia. Konferencja odbędzie się w dniach 26 – 28 marca 2015 roku. W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy, liczymy na Państwa udział w konferencji. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o przekazanie do 10 marca 2015 roku Państwa decyzji odnośnie udziału w konferencji. Informujemy, że całkowity koszt uczestnictwa w szkoleniu wraz z noclegiem dla członków Stowarzyszenia SIM-TECH oraz członków Polskiego Związku Motorowego wynosi 690,00 zł, dla pozostałych uczestników 740,00 zł.

Zgłoszenia udziału przyjmowane będą pocztą elektroniczną WYŁĄCZNIE na adres szkolenia@sim-tech.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do 10.03.2014 roku. Zgłoszenia, które wpłyną po tym terminie, lub skierowane zostaną na inny niż wskazany adres mogą nie być rozpatrywane ze względu na ograniczoną liczbę miejsc podczas konferencji szkoleniowej. Wraz ze zgłoszeniem listy uczestników należy dokonać przelewem opłaty za udział w szkoleniu. Wraz z potwierdzeniem proszę o przesłanie aktualnych danych do wystawienia faktury.

 

MIEJSCE KONFERENCJI / SZKOLENIA:

Centrum Konferencyjno – Sportowe OLANDIA

Prusim 5, 64-420 Kwilcz tel. 61 291 53 79

www.olandia.pl

52°34’37.7″N 16°00’18.9″E