Szkolenie Licheń Stary, 13-15.03.2014

Szanowni Państwo.

Wszystkim uczestnikom zakończonej wczoraj w Licheniu Starym VI konferencji SIM-TECH w imieniu Zarządu Stowarzyszenia składam serdeczne podziękowanie za udział i aktywne uczestnictwo. Mam nadzieję, że zagadnienia, które były przedmiotem prezentacji i wykładów będą pomocne w codziennej pracy rzeczoznawczej. Szczególnie dziękuję za przybycie naszym gościom, którzy znaleźli czas dla członków naszego Stowarzyszenia i zarówno w czasie wygłaszania referatów jak i w rozmowach kuluarowych przekazali członkom Stowarzyszenia szereg cennych informacji. Już dziś zapraszam na naszą kolejną, VII konferencję szkoleniową SIM-TECH, która odbędzie się w dniach 18 – 20 września 2014 r.

W imieniu Zarządu

Prezes
Marek Młodożeniec

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem szkoleń, informacją przekazaną podczas szkolenia w Kielcach oraz informacją umieszczoną w październiku 2013 r. na stronie internetowej Stowarzyszenia mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Motoryzacyjno – Technicznych SIM-TECH w dniach 13-15 marca 2014 r. w Hotelu „ATUT” w Licheniu Starym konferencji szkoleniowej dla rzeczoznawców, zakończonej wręczeniem certyfikatu ukończenia szkolenia.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Inicjatyw Motoryzacyjno – Technicznych SIM-TECH serdecznie zapraszam, liczę na Państwa udział w konferencji. Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o przekazanie do 28.02.2014 roku Państwa decyzji odnośnie udziału w konferencji.

Zgłoszenia udziału przyjmowane będą pocztą elektroniczną WYŁĄCZNIE na adres szkolenia@sim-tech.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2014 roku. Zgłoszenia, które wpłyną po tym terminie, lub skierowane zostaną na inny niż wskazany adres mogą nie być rozpatrywane ze względu na ograniczoną liczbę miejsc podczas konferencji szkoleniowej. Wraz ze zgłoszeniem listy uczestników należy dokonać przelewem opłaty za udział w szkoleniu. Wraz z potwierdzeniem proszę o przesłanie aktualnych danych do wystawienia rachunku.

W imieniu Zarządu

Prezes
Marek Młodożeniec

Galeria

« z 4 »