SZKOLENIE 5 KIELCE 10-12.10.2013

Szanowni Państwo.

Wszystkim uczestnikom zakończonej wczoraj konferencji w Kielcach w imieniu Zarządu Stowarzyszenia składam serdeczne podziękowanie za udział i aktywne uczestnictwo. Mam nadzieję, że zagadnienia, które były przedmiotem prezentacji i wykładów będą pomocne w codziennej pracy rzeczoznawczej. Szczególnie dziękuję za przybycie naszym gościom, którzy znaleźli czas dla członów naszego Stowarzyszenia. Już dziś zapraszam na nasze VI już szkolenie SIM-TECH, które odbędzie się w dniu 14 marca 2014 r.

W imieniu Zarządu

Prezes
Marek Młodożeniec

Poznań, 13.10.2013 r.

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem szkoleń, informacją przekazaną podczas szkolenia w Serocku oraz informacją umieszczoną w kwietniu br. na stronie internetowej Stowarzyszenia mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Motoryzacyjno – Technicznych SIM-TECH w dniach 10-12 października 2013 r. w Hotelu „Tęczowy Młyn” w Kielcach konferencji szkoleniowej dla rzeczoznawców, zakończonej wręczeniem certyfikatu ukończenia szkolenia.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Inicjatyw Motoryzacyjno – Technicznych SIM-TECH serdecznie zapraszam, liczę na Państwa udział w konferencji. Ze względów organizacyjnych uprzejmie proszę o przekazanie do 30.09.2013 roku Państwa decyzji odnośnie udziału w konferencji.

Zgłoszenia udziału przyjmowane będą pocztą elektroniczną WYŁĄCZNIE na adres szkolenia@sim-tech.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2013 roku. Zgłoszenia, które wpłyną po tym terminie, lub skierowane zostaną na inny niż wskazany adres mogą nie być rozpatrywane ze względu na ograniczoną liczbę miejsc podczas konferencji szkoleniowej. Wraz ze zgłoszeniem listy uczestników należy dokonać przelewem opłaty za udział w szkoleniu. Wraz z potwierdzeniem proszę o przesłanie aktualnych danych do wystawienia rachunku.

W imieniu Zarządu

Prezes
Marek Młodożeniec